Dijital Reklam

“İçerik, dijital pazarlamanın atom parçacığıdır.”

Rebecca Lieb

Fikir Harika ile daha fazla ziyaretçi alın.

Fikir Harika ile dijital markette en üst rafta yerinizi alın.

Ekibimiz ve,

Uzman kadromuz ile proje ve iş yönetiminin en iyi şekli sizin olsun.Bırakın dijital reklam konusunda tecrübemize yaslanıp tadını çıkarın.

Fikir Harika'nın,

Etkili sosyal medya reklamcılığı. Sosyal medyanın dijital mecraların hepsinde etkili kesin ve uyumlu çözümlerle size yardımcı olalım

Size,

Hedef kitlenin bir araya geldiği her mecrada yenilikçi, özgün ve yaratıcı pazarlama iletişimini sunuyoruz.

Fikir Harika ile Türkiye’de Dijital Pazarlamanın Geldiği Son Noktayı Keşfedin

Google Ads

Google AdWords reklam yönetimi ile Google Arama Ağı ve Görüntülü Reklam Ağı’nda reklamlarınızı yayımlıyor ve optimizasyon çalışmalarını yürütüyoruz.

Yandex Ads

Yandex AdWords reklam yönetimi ile Yandex Arama Ağı ve Görüntülü Reklam Ağı’nda reklamlarınızı yayımlıyor ve optimizasyon çalışmalarını yürütüyoruz.

Facebook Ads

Facebook reklam kurgunuzu şirketinizin ihtiyaçlarına göre oluşturuyoruz. Facebook reklamlarının en güçlü yanı olan yaş, cinsiyet, ilgi alanları, e-mail, medeni durum, şehir vb demografik hedeflemelerinden faydalanıyoruz.

Instagram Ads

Türkiye’de en çok takip edilen Instagram hesaplarında reklamlarınız yayınlansın , reklam verdiğiniz ürün kampanya reklam videosu , görseli ve resimleri ile instagram hesaplarında reklam yayınlıyoruz , bütçenize ve hedeflenen takipçi kitlesine bağlı olarak milyonlar tarafından görülebilir. Yeni müşteriler instagram Reklamlarında …

Üst Raflarda Yerinizi Almak İçin Hemen Bizimle,